Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros
| Wi-Fi | Basen Basen do zanurzania | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros Alto Paraíso de Goiás oferuje również basen do nurkowania, aby podnieść ogólne wrażenia z pobytu. Waterfall Of Crystals i Poço Encantado znajdują się odpowiednio w odległości 2 km i prawie 25 min piechotą od apartamentu.
Cachoeira dos Cristais jest w prawie 2,1 km, natomiast Cachoeira da Usina - tuż za rogiem od tego apartamentu.
Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros jest wyposażony w aneks kuchenny z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Goście mogą zrelaksować się przy przy zewnętrznym basenie.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Basen do zanurzania
- Ogród
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros?
Na miejscu Goście Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros mogą zrelaksować się korzystając z basenu do nurkowania. - ❓
Czy Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros ma połączenie z Internetem?
Tak, Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros obejmuje kuchnię?
Tak, Pousada E Hostel Chapada Dos Veadeiros oferuje aneks kuchenny. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje zewnętrznym basenem.